Hakkımızda

IMPERIUM AJANS,
Hem profesyonel hem de alaylı olarak edindiğimiz tüm bilgileri hizmete dönüştüren dinamik bir ekiptir. Bizim en önemli farkımız; tüm bilgi ve tecrübemizi sürekli güncelliyor olmamızdır. Kendimizi sürekli geliştirip daha kaliteli hizmet vermek adına tüm inancımız ve gücümüz ile çalışmaktayız. Bilgilerimizi ve tecrübelerimizi müşterilerimiz ile paylaşmak bizi hem mutlu etti hem de böylece daha çok firmaya ulaştık. Farklı sektörden yüzlerce firma ile çalışmaktayız.

IMPERIUM AJANS; alanında uzman kişilerden oluşan ekibi ile şeffaf çalışmayı önceliklendirerek reklamveren odaklı çalışan ajans açığını kapatmaktadır. IMPERIUM AJANS’ın mottosu, doğru mecrayı doğru reklamveren ile buluşturmaktır.

Gözlemlerimizin sonucunda çoğu işletmenin ortak fikri şudur ki; kimse karşılığını alamadığı ya da tam olarak karşılığının ne olduğunu bilmediği bir reklam planına, web sitesine ya da sosyal medya yönetimine yatırım yapmak istemiyor. Tam da bu noktada gereken tek şey; yüzde yüz şeffaf çalışan, marka hedeflerini anlayan, benimseyen marka tarafında olan gerçek bir Ajans’dır!

IMPERIUM AJANS, yatırım ölçümleyici olarak yola çıkan ve reklam alan değil reklamveren tarafından sektöre bakarak, yeni bir soluk getiren ajanstır. Şeffaf ve anlık raporlamalar alabileceğiniz müşterilerimiz için çalışan bir ölçümlemeyi benimsemiştir. Hedeflerinize odaklanan esnek medya planı ile dönüşüm odaklı çalışma ve markanıza gerçek manada değer kazandıran bir reklamcılık anlayışını uygulamaktadır.. IMPERIUM AJANS ile birlikte tam olarak pazarlama hedefinizin karşılığını anlık ve şeffaf olarak görebileceğiniz bir yapı elde edebilirsiniz.

Amacımız;
mecra ya da harcatma odaklı değil, müşteri odaklı bir raporlama, getirisi yüksek olan mecralar ile hazırlanmış bir medya planı, fabrikasyon, ezbere üretilmiş fikir ve kampanyalar değil, sizin için düşünülmüş fikir ile çalışmaktır.
Medya sunumunu yapıp size bütçeyi onaylattıktan sonra rapor sunup ikinci bir rapora kadar sessiz kalan bir ajans değiliz. En büyük katma değerimiz;, firmanın ihtiyacı doğrultusunda plan yapmaktır. Devam eden çalışmalarımız sürecinde sizinle, ekibiniz ile sürekli görüşerek pazarlama süreçlerinizi en doğru şekilde yönetmeyi ve sizinle Ajans & Müşteri gibi değil, tam manası ile çözüm ortağı gibi çalışmayı taahhüt ediyoruz.
Yeni nesil değil, gelecek neslin dönüşüm odaklı Ajansıyız ve vadettiklerimizin arkasındayız!
Sizlerle tanışmak için çok heyecanlıyız…